Baltic Banking Service (BBS) komandiruotė į Belgijos ir Olandijos FinTech asociacijas

2019-04-16
Baltic Banking Service (BBS) komandiruotė į Belgijos ir Olandijos FinTech asociacijas

Įmonės įkūrėjas ir vadovas, Raimundas Mačiulevičius kartu su verslo plėtros projektų vadovu Evaldu Stonkumi buvo komandiruotėje Belgijoje ir Vokietijoje, kur aplankė FinTech asociacijas. Šios komandiruotės tikslas – rasti naujus verslo partnerius ir galimus klientus tolimesniems įmonės verslo plėtros etapams.

FinTech Belgium

Baltic Banking Service direktorius Raimundas Mačiulevičius, verslo plėtros projektų vadovas Evaldas Stonkus kartu su FintechBelgium generaline direktore Alessandra Guion. Briuselis, 2019.  Nuotraukos autorius: fintechbelgium.be  

 Įmonės atstovai dalyvavo kasmetiniame “FinTech Belgium” renginyje ir Generalinės asamblėjos susitikime. Baltic Banking Service yra minėtos asociacijos narė daugiau nei pusmetį. Renginio metu, atstovai aktyviai dalyvavo diskusijoje apie kibersaugumo klausimus šiandieniniame pasaulyje.  Dalinosi savo įžvalgomis apie šiandienos ir ateities grėsmes. 

FinTechBelgium balssavimas

FinTech Belgium metinio susirinkimo balsavimo akimirka. Briuselis, 2019. Nuotraukos autorius: fintechbelgium.be.

  Per ryšių mezgimo laiką FinTech Belgium renginyje, buvo užmegzti verslo kontaktai, kurie gali peraugti į partnerystes ir potencialių klientų mainus.  Buvo atkreiptas dėmesys į galimą poreikį užmegzti ryšius tarp Belgijos ir Lietuvos FinTech įmonių. Lietuva tampa  populiaria šalimi tarp finansinių paslaugų tiekėjų, nes čia galima labai greitai gauti licenciją veiklai, tad Lietuva gali tapti startine šalimi užsienio įmonės, kurios nori plėtoti verslą Europoje. 

  Holland FinTech, kaip nepriklausoma ekosistemą, jungia apie 500 skirtingų FinTech įmonių ir startuolių. Ši organizacija BBS atstovus sudomino dėl savo plataus FinTech įmonių tinkle bei palaikymo iš valdžios institucijų. Dalyvavimas šioje organizacijoje prisidėtų prie tolimesnių BBS augimo planų. Po susitikimo su organizacijos atstovu, BBS planuoja tapti aktyvia minėtos organizacijos nare.