Baltic Banking Service tapo INFOBALT asociacijos nare

2019-04-08
Baltic Banking Service tapo INFOBALT asociacijos nare

Nuo 2019 m. balandžio mėnesio Baltic Banking Service tapo INFOBALT asociacijos nare.

BBS yra Australijos iSignthis Ltd grupės įmonė, kuri tiekia prieigą prie SEPA mokėjimų (SEPA Instant ir SEPA Credit schemų) API pagrindu naujos ir senos kartos bankams, kredito unijos ir elektroninių pinigų įstaigos, taip pat siūlo jungtį su Lietuvos Banko CENTROlink sistema. Dokumentų valdymo sistema („DocPlus“) ir mokėjimų valdymo sistema („PayPlus“) yra sudedamosios dalys siūlomo sprendimo („CoreConnect“), kuris skirtas reguliuojamoms finansinėms įmonėms.

INFOBALTINFOBALT asociacijos direktorius Paulius Vertelka ir UAB BALTIC BANKING SERVICE direktorius Raimundas Mačiulevičius po narystės patvirtinimo.

Įmonės direktorius, Raimundas Mačiulevičius, kuris yra įmonės įkūrėjas ir vadovas nuo 2011 m., džiaugiasi naujais įmonės plėtros etapais: „2019 vasario 14 dieną įmonę įsigijo australų įmonių grupė. Tai BBS suteikia galimybę eksportuoti lietuviško „fintech“ „know-how“ į platesnes rinkas bei pritraukti į Lietuvą investicijas. Plečiame savo komandą bei įsitraukiame į įvairias asociacijas Lietuvoje ir užsienyje. Tapdami INFOBALT nariais, siekiame plėtoti ryšius su Lietuvoje veikiančiomis technologijų kompanijomis bei kartu spręsti finansų technologijų įmonėms aktualius klausimus. Prisidėti savo turimomis ir partnerių žiniomis. Tikime, kad vystanti ir suplanuota įmonės plėtra leis būti naudingiems INFOBALT veikloje bei drauge su kitais rinkos žaidėjais formuoti Lietuvos patrauklumą licencijuotų finansinių paslaugų įmonių tarpe.“