E - banko sistema

Saugus, paprastas ir greitas būdas valdyti savo finansus bet kuriuo paros metu bet kurioje pasaulio vietoje. Mūsų sukurta e-bankininkystės sistema yra universali todėl pritaikoma įvairioms finansų ir elektroninių mokėjimų įstaigoms, elektroninių pinigų leidėjų įmonėms ir specializuotiems bankams.

PRAŠYTI DEMO

E-BANKO MODULIAI:

Klientai

Clients E-bankininkystės sistemos klientu galima tapti internetu. Kiekvienam klientui sukuriama kortelė su visais jo duomenimis. Įgyvendinti sprendimai, kurie leidžia valdyti ryšius su klientais siunčiant asmeninius pranešimus į kliento zoną, taip pat ir bendruosius pasiūlymus visiems.

Prisijungimas

Log in Prisijungti prie elektroninės bankininkystės sistemos vartotojai gali pasinaudodami elektroniniu mobiliuoju parašu arba Smart-ID programėle. Tai du patogiausi ir saugiausi būdai tinkamai identifikuoti sistemos vartotojus. Saugius ir patikimus prisijungimus prie e-bankininkystės sistemos mums padeda įgyvendinti www.isign.lt. Plačiau apie prisijungimo galimybes skaitykite www.eparašas.lt ir www.smart-id.com/lt/.

Sąskaitos

Accounts Patogus sąskaitų valdymas pirmame puslapyje klientams leidžia apžvelgti turimų sąskaitų likučius, rezervuotas sumas, įvykusias ir būsimas operacijas. Taip pat galima peržiūrėti ar atspausdinti pasirinkto laikotarpio sąskaitų išrašus. Klientams siūlomi įvairūs finansų planavimo įrankiai, tokie kaip komisinių sumavimas, išlaidų grupavimas ir filtravimas.

Indėliai

Deposits Galima peržiūrėti, sudaryti arba nutraukti įvairių tipų terminuotuosius indėlius. Paprastas ir patogus jų valdymas pasirenkant sumą, terminą ir palūkanų išmokėjimo periodiškumą. Indėlio pasirašymas (nutraukimas) tvirtinamas mobiliuoju parašu.

Paskolos

Loans Įdiegta galimybė užpildyti, pasirašyti ir pateikti kredito paraišką internetu. Taip pat galima peržiūrėti sudarytų sutarčių grąžinimo grafikus, atsispausdinti išrašus, pateikti prašymus, gauti atsakymus.

Mokėjimai

Payments Sistema priima ir vykdo SEPA (vietinius bei tarptautinius) mokėjimus bet kuriuo paros metu. Šiam funkcionalumui įgyvendinti naudojama mūsų sukurta SEPA API, t. y. aplikacijų programavimo sąsaja, kuri suteikia galimybes prisijungti prie Lietuvos banko valdomos mokėjimų sistemos CENTROlink. Darbą pagreitina galimybė susikurti mokėjimų šablonus arba automatizuotus grupinius mokėjimus.

Mokėjimo kortelės

Payment cards Integruotas „Mastercard“ mokėjimo kortelių aptarnavimas, kuris leidžia atsiskaityti už prekes ir paslaugas bet kurioje pasaulio šalyje. Taip pat išsiimti pinigų bet kuria valiuta visuose bankomatuose, priimančiuose „MasterCard“ korteles.

Mobili aplikacija

Mobile app Išmanioji telefono programėle finansinės įstaigos klientams suteikia galimybę saugiai ir paprastai valdyti savo finansus mobiliajame telefone visur, kur tik yra mobiliojo interneto ryšys. Programėlėje galima patikrinti sąskaitų likučius, pagal pasirinktą laikotarpį peržiūrėti sąskaitų išrašus, atlikti SEPA (vietinius ir tarptautinius) mokėjimus, sukurti mokėjimo ruošinius bei valdyti kelių asmenų sąskaitas.

Dokumentų valdymas

Document management Galima įkelti, išsaugoti, ištrinti dokumentus bei juos pasirašyti e-parašu. Integruotos individualios  formos, skirtos duomenų ir informacijos surinkimui.

  • E-BANKO MODULIAI:
  • Klientai
  • Prisijungimas
  • Sąskaitos
  • Indėliai
  • Paskolos
  • Mokėjimai
  • Mokėjimo kortelės
  • Mobili aplikacija
  • Dokumentų valdymas