E - mokėjimų sistema

Pilnavertė elektroninių mokėjimų sistema, apimanti mokėjimo IBAN sąskaitų atidarymą, kreditinių kortelių išdavimą ir aptarnavimą, mokėjimo operacijų vykdymą internetu, valiutos keitimą, grynųjų pinigų valdymą ir kitas funkcijas. Sistema skirta finansų ir mokėjimo įstaigų verslo operacijų automatizavimui.

PRAŠYTI DEMO

E-MOKĖJIMŲ SISTEMOS MODULIAI:

Mokėjimų sąskaitos

Payment accounts Klientams atidaromos multivaliutinės IBAN formato sąskaitos, todėl galima greitai ir lengvai vykdyti kasdienes finansines operacijas. Papildomos sąskaitų valdymo funkcijos apima: limitų nustatymą; kitų asmenų įgaliojimą valdyti ar matyti sąskaitas; sąskaitų pavadinimų nustatymus; periodinį sąskaitų išrašų siuntimą.

Klientai

Clients Kiekvienas klientas elektroninės mokėjimų sistemos naudotoju gali tapti internetu. Klientui sukuriama kliento zona su visais jo duomenimis. Įgyvendinti sprendimai leidžia valdyti ryšius su klientais siunčiant asmeninius pranešimus ir pasiūlymus į kliento zoną, taip pat ir bendruosius pasiūlymus visiems.

Mokėjimai

Payments

Mokėjimams tarp sistemos vartotojų pakanka nurodyti gavėjo ID arba sistemos sąskaitos numerį. Taip pat, sistema priima ir vykdo SEPA (vietinius bei tarptautinius) mokėjimus bet kuriuo paros metu. Šiam funkcionalumui įgyvendinti naudojama mūsų sukurta SEPA API, t. y. aplikacijų programavimo sąsaja, kuri suteikia galimybę prisijungti prie Lietuvos banko valdomos mokėjimų sistemos SEPA-MMS. Mokėjimai tarp SEPA-MMS dalyvių darbo dienomis vykdomi on-line principu. Mokėjimai eurais dažniausiai įvykdomi tą pačią darbo dieną. Mokėjimo nurodymus galima pateikti visą parą.

Papildomos mokėjimų funkcijos: standartiniai mokėjimų ruošiniai (siūlo sistema); modifikuojami mokėjimų ruošiniai (sukuria vartotojas);  grupiniai mokėjimai; periodiniai mokėjimai; e. sąskaitų apmokėjimai.

Mokėjimo kortelės

Payment cards Integruotas „Mastercard“ mokėjimo kortelių aptarnavimas, kuris leidžia atsiskaityti už prekes ir paslaugas bet kurioje pasaulio šalyje. Taip pat išsiimti pinigų bet kuria valiuta visuose bankomatuose, priimančiuose „MasterCard“ korteles.

Valiutos keitimas

Foreign exchange Įdiegtas valiutų kurso stebėjimo ir konvertavimo įrankis, todėl galima parametrizuoti valiutų kursus, vartotojams siūlant valiutos konvertavimą sistemos sąskaitose. Sąskaitose galima laikyti kelias skirtingas valiutas ir naudotis jomis atliekant SEPA (vietinius bei tarptautinius) mokėjimus arba atsiskaitant internetu.

Sistemos administravimas

System administration

Sukurta draugiška ir ergonomiška sistemos administratoriaus sąsaja, kurioje valdomi sistemos parametrai, vartotojų ir jų teisės, sistemos įvykių registrai, automatiniai procesai, integraciniai sluoksniai (API) ryšiams su kitomis sistemomis, vykdoma informacijos paieška sistemoje, siunčiami kontroliniai pranešimai el. paštu ar trumpąja žinute (SMS), nustatomi komisiniai mokesčiai už paslaugas ir produktų parametrai, spausdinami įvairūs dokumentai (sutartys, orderiai, išrašai ir kt.)

Galimi keli identifikacijos lygiai, kurie parametrizuojami individuliai pagal sistemos naudotojo poreikius, todėl galima savarankiškai nustatyti pageidaujamus limitus pagal sumas, periodus ar vartotojus.

Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencija

AML and KYC Integruota anketa „Pažink savo klientą“, kurios pagrindu vykdomas nuolatinis kliento duomenų tikrinimas nepageidaujamų asmenų registruose (OFAC, World Check, EU įstaigos). Taip pat automatiškai tikrinamos visos operacijos ir lyginamos su anketoje nurodytai duomenimis. Esant įtartinoms operacijoms, jos stabdomos ir fiksuojami duomenys pagal pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos taisykles. Modulis generuoja pinigų plovimo prevencijos ataskaitas. Taip pat sudaro galimybes saugoti informaciją apie operacijas bei perduoti jas FNTT per integracines sąsajas.

  • E-MOKĖJIMŲ SISTEMOS MODULIAI:
  • Mokėjimų sąskaitos
  • Klientai
  • Mokėjimai
  • Mokėjimo kortelės
  • Valiutos keitimas
  • Sistemos administravimas
  • Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencija