BBS ir iDenfy integracija baigta

2019-05-09
BBS ir iDenfy integracija baigta

„Baltic Banking Service“ ir „iDenfy“ baigė integracijos procesą ir parengė privačių klientų nustatymo sistemą, skirtą finansinių paslaugų tiekėjams.

Pagrindinis bendradarbiavimo šio privalumas yra  patikimas KYC („Know your client“ – angl. k., pažink savo klientą) sprendimas, kuris veikia per mobiliuosius telefonus ir kompiuterius ir yra įdiegtas į BBS mokėjimų platformą. 

BBS and Idenfy cooperation
BBS Verslo plėtros projektų vadovas, Evaldas Stonkus, ir iDenfy įmonės direktorius ir bendraįkūrėjas, Gediminas Ratkevicius. BBS biuras, Vilnius.

“Mūsų įmonė džiaugiasi turėdama tokį aktyvų ir stiprų partnerį, kaip “Baltic Banking Service”, kuris rodo stiprų potencialą FinTech rinkoje. Kartu su BBS jau turime kelis potencialius klientus. Tikimės, kad šis bendradarbiavimas nuves į abiejų įmonių augimą ir atneš sėkmę mūsų bendriems klientams” - Džaiugėsi Gediminas Ratkevičius, iDenfy įmonės bendraįkūrėjas ir vadovas.

Tai viena iš suplanuotų BBS integracijų šiais metais. Kompanija turi ambicijų atnaujinti savo mokėjimų platformą ir taip patenkinti augančių finansinių paslaugų įmonių poreikius.