Utimaco sprendimai iš patikimo verslo partnerio - Altacom

2019-06-26
Utimaco sprendimai iš patikimo verslo partnerio - Altacom

“Baltic Banking Service” (BBS) plėtoja partnerių tinklą su technologinėmis kompanijomis, siekdama diegti ypač patikimus technologinius sprendimus. “Altacom” tiekia kriptografinio saugumo modulius (angl. Hardware Security Module), kurie yra būtini SEPA (Bendra mokėjimų eurais erdvė) momentinių mokėjimų (SEPA SCT INST) saugumo užtikrinimui.

“Altacom” direktorius Mindaugas Bliūdžius švenčia bendradrabiavimą su BBS projektų vadovu Tomu Šenbergu. “Baltic Banking Service” biuras.

Lyginant su SEPA SCT (įprastais kreditiniais mokėjimais) SEPA SCT INST mokėjimai reikalauja aukšto patikimumo ir didelės spartos išlaikant ypač aukštą saugumo lygį. Siekiant užtikrinti atitikimą Lietuvos Banko keliamiems elektroninio sertifikato saugojimo reikalavimams, kriptografinis saugumo modulis (HSM) yra tinkamiausias sprendimas. Šio sprendimo dėka, mokėjimo transakcijos pasirašomos automatiškai per sekundžių dalį.  Šis pasirašymo sprendimas gali būti naudojamas ir įprastuose (SEPA kreditiniuose)  mokėjimuose. 

"Altacom" yra oficialus "Utimaco" GmbH atstovas Baltijos šalyse ir Suomijoje. BBS ir "Altacom" bendradarbiauja siekdami tiekti mokėjimo įstaigoms, elektroninių pinigų įstaigoms, specializuotiems bankams ir kredito unijoms naujausius technologinius pasiūlymus mokėjimų pasirašymui. Ypač, kai verslo atvejai reikalauja greito ir saugaus sprendimo. 

“Altacom” direktorius Mindaugas Bliūdžius pažymi, kad “Utimaco” yra pasaulinė kriptograafinių saugumo modulių tiekėja nuo 1983 metų. Įrangos projektavimas ir gamyba vyksta Aachen mieste, Vokietijoje. “Kaip patyręs “Utimaco” atstovas, patvirtinu, kad  “Utimaco” įranga visiškai patenkins BBS klientams keliamus saugumo reikalavimus. Saugumas yra vienas kritinių iššūkių finansinių paslaugų sektoriuje ir "Altacom" savo kompetencija ir sprendimais prisideda jį sprendžiant.“

“Altacom” direktorius Mindaugas Bliūdžius ir BBS projektų vadovas Tomas Šenbergas pasirašo bendradarbiavimo technologijų tiekimo sutartį BBS klientams. “Baltic Banking Service” biuras.

BBS projektų vadovas Tomas Šenbergas patvirtino, kad BBS turi puikią patirtį diegdama įvairius technologinius sprendimus finansinių paslaugų tiekėjams, bet labiausiai dominantis klientus sprendimas yra SEPA mokėjimų jungtis. “Kaip technologinė kompanija, mes galime visiškai patenkinti mokėjimų ir bankinių verslų poreikius. Kartu su “iSIgnthis” įmonių grupe, kuriai BBS priklauso ir kitais patikimais verslo partneriais,  mes galime patenkinti net specifinius tarptautinių klientų poreikius.”